Të gjitha kategoritë
Kontaktoni

Shtëpi> Kontaktoni

NA KONTAKTONI

Adresa Hunan:

Rruga Sanhuan, Zona e Zhvillimit Ekonomik dhe Teknologjik Ningxiang, Provinca Hunan

Adresa e Changsha:

Rruga Nr.1 ​​Zhongxing, qyteti Ansha, qyteti Changsha, Provinca Hunan

Adresa e Changsha:

Baza e industrisë prodhuese Liuyang Provience Hunan

Adresa e Zunyi:

Zona e Zhvillimit Ekonomik Ping Hoi Jiang, Provience Guizhou

TEL:

0731-88981658

E-MAIL:

[email mbrojtur] / [email mbrojtur] / [email mbrojtur]/[email mbrojtur]

Telefon

Zonja Irene + 86 18942532755
Zonja Fiona + 86 18229893523
Zonja Alice + 86 18873192465
Redstar Tao + 86 18959185255

na lënë një mesazh

Kategoritë e nxehta