Të gjitha kategoritë
Spirale tubi alumini

Shtëpi> Produkte > Spirale tubi alumini

Spirale tub alumini 1060 H112 për HVAC

800.2
001
002
003
6
Gama e specifikimeve

Lidhja e aluminit 1060 është një aliazh me bazë alumini në familjen e farkëtuar "komercialisht të pastër" (seri 1000 ose 1xxx). Tub alumini për industrinë HVAC&R. sipërfaqja e tubit të mbështjellë është e lëmuar, pa pore, pa konsum dhe azoti ruhet. Përdoret kryesisht në frigorifer / kondicioner / avullues / kondensator / shkëmbyes nxehtësie / ngrirës / radiator makine / furrë me gaz / sistem HVAC & R

未命名-1

Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Hengjia
Numri Modeli:1060
Temper:O, H12, H22, H14, H24, H18, H26, H112
Trashësi muri :0.4mm-2.0mm
OD:4mm-.22mm
Aplikacion:Frigorifer, Kondicioner, Tub me spirale alumini pa tegel
Koha e dorëzimitDitë 15
Aftësia furnizimit:3000 ton/muaj
Emri i produktitTub alumini/tuba alumini në spirale
material1050.1060.1100.3003.3102
kalitH112
standardGB/T 20250-2006 Q/HJ 007-06 YS/T 67-2012 GB/T 5584-2009/3954-2008 GB/T 8733 2007etj
MasatTrashësia e murit: 0.5mm-2.5mm
OD: 4 mm-20 mm
Gjatësia: Bobina
rrjedhjeNO, gazi N2 mbajeni brenda të paktën 24 orë për testim
SipërfaqeE shndritshme.e lustruar,vija e flokut,furça.dhe shperthyese.me dome.e stampuar etj.
Forca elastike68-90Mpa(1000series) 68-105Mpa(3000series)
Aplikacionfrigorifer / kondicioner / avullues / kondensator / shkëmbyes nxehtësie / ngrirës / radiator makine / furrë me gaz / sistem HVAC & R
termi PriceIsh-punë, FOB, CNF, CFR, FCA, DDP, DDU, etj
Term PagesaTT, L/C, D/P, Western Union, Paypal, etj
Detajet e paketimitKuti kartoni 75x75x30cm
6 kartona = 1 paletë druri
126 kartona në 1x20” GP
270 katona në 1x40” GP
Eksporto teIrlanda, Singapori, Indonezia, Ukraina, Saudiarabia, Spanja, Kanadaja, SHBA, Brazili, Tajlanda, Koreja, India, Egjipti, Kuvajti, Omani, Vietnami, Afrika e Jugut, Dubai, Anglia, Holanda Rusia etj.
Kohë për dorëzim1.Dorëzimi i menjëhershëm pas marrjes së pagesës nëse mallrat janë në magazinë
2.25-30 ditë pune për prodhim normal
MoqTon 1 metrikë
Standard teknik
Standardi teknik i 1060 H112 Tuba alumini spirale Për HVAC
AliazhkalitTrashësia e murit/mmRezultati i testit të temperaturës së dhomës
Forca e Tensionit/MPaForca e rendimentit/MPaZgjatimi/%
A50 mmA
Jo më pak se
1050O, H1110.4mm-2.0mm60 100 ~202523
H1120.4mm-2.0mml60202523
F0.4mm-2.0mm----
1060O0.4mm-2.0mml60 95 ~152522
H1120.4mm-2.0mml60-2522
1070O0.4mm-2.0mml60 95 ~-2522
H1120.4mm-2.0mml60202522
Karakteristikave te produktit

Përparësitë e performancës së 1060 H112 Tuba alumini spirale:

1. Përkulja arbitrare 360 ​​gradë fleksibilitet i mirë, rezistencë ndaj korrozionit dhe rezistencë ndaj temperaturës së lartë, zgjatje e mirë dhe forcë elastike, mund të plotësojë kërkesat konvencionale të përpunimit (vulosje, shtrirje) formueshmëri të lartë.

2.Me plasticitet të lartë, përçueshmëri elektrike dhe përçueshmëri termike, saldim me gaz, saldim me hidrogjen dhe saldim me kontakt;

3. Lehtë për t'i bërë ballë një shumëllojshmërie të përpunimit të presionit dhe shtrirjes, përkuljes.

未命名-1

Fushat e aplikimit

Aplikimet e 1060 H112 Tuba alumini spirale Për HVAC:

Spiralja e tubit të aluminit është e përshtatshme për të gjitha llojet e ajrit të kondicionuar, frigoriferin, tubin e ngrirjes së ngrirësit, tubin e ngrohjes në dysheme, mirëmbajtjen e pajisjeve shtëpiake, ngrohësin, tubin e furrës me temperaturë të lartë, ngrohës uji, ngrohësin e kazanit të nxehtë tub alumini special, energjinë diellore, stampimin metalik industrial dhe kështu me radhë

未命名-1

HETIM

Kategoritë e nxehta