Të gjitha kategoritë
Spirale dhe petë alumini

Shtëpi> Produkte > Spirale dhe petë alumini

8011 O h22 Letër alumini për kanal ajri fleksibël

82
80
81
7
Gama e specifikimeve

8011 fletë alumini shtoi kryesisht Fe, Si dhe elementë të tjerë, si një nga avantazhet e produkteve të aluminit hengjia, kompania kontrollon rreptësisht lëndët e para, shtresat e kontrollit të procesit të prodhimit, 8011 fletë metalike prej alumini sipërfaqe të pastër, ngjyrë uniforme, pa njolla dhe vrima, mund të personalizohet prodhimi sipas nevojave të klientit.

Folja e aluminit 8011 ka performancë të shkëlqyer rezistente ndaj lagështirës, ​​hijezim dhe aftësi të lartë penguese. Jo toksike dhe pa shije, e sigurt dhe sanitare. Pas përbërjes, printimi, petë alumini e veshur si një material paketimi përdoret gjerësisht, përdoret gjerësisht në paketimin e ushqimit, paketimin farmaceutik, paketimin e produkteve elektronike dhe fusha të tjera.

8011 Letër alumini e përdorur për kapakët e shisheve: kapakë shishe pijesh alkoolike, kapak shishe të verës së kuqe, kapak vere, kapak shishe kozmetike, kapak qumështi pluhur, mbulesa farmaceutike, mbulesa pijesh, mbulesa kosi, kapak i lehtë për t'u tërhequr, etj., Përparësitë: Klasa a ujë furçash, frekuencë e ulët e veshit;

Fleta e aluminit 8011 përdoret për paketimin farmaceutik: fletë alumini medicinale PTP, fletë medikamenti me stampim të ftohtë, fletë alumini 8011-H18 për paketim farmaceutik, fletë letre alumini me kapsulë, etj., Përparësitë: fletë metalike e lartë e kupës, fletë metalike me forcë të lartë, alumin me forcë të lartë vulosje;

8011 Letër alumini për paketimin e ushqimit: ambalazhet e ushqimit, fletë izolimi me nxehtësi, materiali i kutisë së ushqimit, fletë metalike për kontejnerët, copë litari vulosëse e letrës së aluminit; Avantazhi: sipërfaqe e pastër pa trup të huaj. Shëndeti është i garantuar;

8011 Letër alumini për industri: fletë alumini për transformator, fletë alumini për shirit, fletë alumini për rripin e kabllove, letër alumini për filtër; Avantazhet: heqja e vajit të pastër, lloji i versionit të butë;

Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Hengjia
Numri Modeli:8011
fushën e aplikimitLetër alumini medicinale, fole për kapakun e qumështit, material për kapakun e shisheve, fletë metalike të vulës së verës, fletë kasetë, kuti drekë me letër alumini, ambalazh ushqimi, foli për kapakun e verës, mbajtëse dylli filxhani prej alumini, etj.
· TemperaturëO,H14,H16,H18,H19,H22,H24
Trashësia0.006-0.2mm
Sasia minimale Rendit:50KG
Çmimi:negociator
Details paketimit:paketim standard i eksportit
Koha për dorëzim:7-15 ditë
Kushtet e pagesës:TT / LC
Aftësia furnizimit:5000 ton/muaj

68

Standard teknik
aliazh aluminikalitTrashësiagjerësigjatësiAplikacion
8011 Fletë spirale aluminiO,H14,H16,H18,H19,H22,H240.006-0.2100-2650CFletë medicinale, fletë kasetë, material kutie ushqimore, paketim ushqimor, kapak i lehtë për t'u tërhequr, material për kapak shishe, fletë metalike për mburojë me shirit kabllor, fletë metalike për kapakun e qumështit, letër për kapakun e verës

70

Karakteristikave te produktit

Përgjigje: Ka rezistencë të shkëlqyer ndaj lagështirës, ​​hije të lehta dhe aftësi të lartë penguese.

B: Veti të forta mekanike, veti të mira prerëse dhe tërheqëse, të lehta për t'u përpunuar.

C: Rezistencë e mirë ndaj korrozionit, me një aftësi të caktuar për të stresuar plasaritjen e korrozionit.

D: Sipërfaqe e pastër, ngjyrë uniforme, pa njolla dhe vrima.

69

HETIM

Kategoritë e nxehta